Advisie Groep

Advisie Groep biedt u deskundige advisering, bemiddeling en diensten op het gebied van hypotheken, verzekeringen, sparen, consumptief krediet voor zowel particulieren als bedrijven. Dit doen wij op een persoonlijke, betrokken en begrijpelijke manier.

Waarom bent u bij ons aan het juiste adres?
•Deskundig en heldere adviezen
•Onafhankelijk advies en veel aanbieders voor uw financiële wensen
•Duidelijkheid over onze dienstverlening.Wij zijn hier open en transparant over
•Gesprekken kunnen bij ons op kantoor (aparte ruimte), bij uw thuis,op uw werkplek
•Goede bereikbaarheid via mail, telefoon en whatsapp
•Service gerichte dienstverlening
•Flexibel en maatwerk
•Komt u wonen in de gemeente Druten / West Maas en Waal. Dan helpen wij u ook graag op weg met de informatie over (sport)verenigen, scholen, waar u moet zijn. Als Maas & Waals kantoor vinden wij het belangrijk dat u zich meteen in Maas & waal thuis voelt.
•Omzetten van bijv. uw verzekeringen wij verzorgen het allemaal voor u

advieskeuze-keurmerk
Advisie Groep

Adres

Van Heemstraweg 53
6651KH Druten

Contact

0487-506784

Openingstijden

Maandag * 09:00 - 17:00
Dinsdag * 09:00 - 17:00
Woensdag * 09:00 - 17:00
Donderdag * 09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag * -

* 's avonds op afspraak

Laatste reviews op Advieskeuze.nl

Op aanraden van mijn zusje en zwager bij Rutger en Dorien terechtgekomen voor onze hypotheek. Ontzettend goed geholpen, met al onze vragen konden en kunnen we nog steeds altijd bij ze terecht. Het is ook fijn dat de verzekeringen via Advisiegroep geregeld zijn, zo hebben we het complete pakket gemakkelijk geregeld en is hulp voor onze vragen altijd dichtbij.
star_full star_full star_full star_full star_full
Marieke
10 nov 2025
Een echte professional in zijn vak. Iemand die weloverwogen jou verschillende keuzes aanbied in het oerwoud van hypotheken. Daarnaast rekening houdende met een : *Grote overwaarde en Het met * pensioen gaan * en toch financiële vrijheid blijven bezitten. Dit kwam mede tot stand door onvoorziene omstandigheden door het huis van overleden ouders te kopen. Ik had een lage hypotheekrente maar dat is niet altijd alles. Deze liep nog 2jaar door. Flexibiliteit in deze is een groot goed. En Munt: de Bank die hierin voorzag. Ik beaam na 3 maanden overbrugging (verkoop huis) dat Munt bank je in alles goed op de hoogte houd en bij vragen is Rutger daar! Een uitzonderlijk 1 -2tje IK ZEG "Advisiegroep" Ook het gehele verzekeringspakket is hier onderdeel van. Rutger Vogelpoep en Dorien de Bont DOEN
star_full star_full star_full star_full star_full
C.G.E.M.
3 okt 2025
Vanaf mijn allereerste hulpvraag ben ik uitermate serieus, vriendelijk, betrokken en snel geholpen door Rutger en Dorien. Zij hebben erg met mij meegedacht en maakten snel schakelen mogelijk! Geen moeite was teveel voor hen. Korte lijnen in de communicatie met persoonlijke aandacht naar de klant.
star_full star_full star_full star_full star_full
Antoinette
17 sep 2025