Freek Hypotheek Uden

Ben je op zoek naar een hypotheekadviseur die jou een passend en verantwoord financieel advies kan geven? Dan ben je bij Freek Hypotheek (voorheen Hypotheek Visie) aan het juiste adres. Belangrijk bij het hypotheekadvies van Freek is het intensieve en uitvoerige contact tussen jou en de adviseur om te komen tot de optimale hypotheek.

Freek kan je objectief adviseren en bemiddelen bij nagenoeg alle banken en geldverstrekkers in Nederland. Wij hechten veel waarde aan een transparante en onafhankelijke dienstverlening en een hoge kwaliteit van het advies. We monitoren continu of het verstrekte financiële advies voldoet aan onze hoge kwaliteitsnormen. De klanttevredenheid wordt doorlopend gemeten door een onafhankelijk onderzoeksbureau.

Klik door naar onze website en maak een afspraak.

Freek Uden is in 2003 opgericht als Hypotheek Visie en behoort sinds 1 januari 2020 tot het landelijke Freek Hypotheek. Dankzij de landelijke achterban en de expertise van Freek zorgt de organisatie voor nog betere service en kwaliteit.

advieskeuze-keurmerk
Freek Hypotheek Uden

Adres

Mondriaanplein 61
5401HX Uden

Contact

0413-256111

Openingstijden

Maandag * 09:00 - 22:00
Dinsdag * 09:00 - 22:00
Woensdag * 09:00 - 22:00
Donderdag * 09:00 - 22:00
Vrijdag 09:00 - 17:30
Zaterdag -

* 's avonds op afspraak

Laatste reviews op Advieskeuze.nl

Frank heeft bij het afsluiten van onze hypotheek heel erg meegedacht met onze persoonlijke situatie, wat verder ging dan alleen het afsluiten van de hypotheek zelf. Wij hebben dit als erg prettig ervaren, omdat we zelf nieuw zijn in het proces.
star_full star_full star_full star_full star_full
Joey & Renee
16 mei 2026
Denkt overal in mee en reageert heel snel op vragen en stelt je gerust.
star_full star_full star_full star_full star_full
Kevin en Ilse
11 mei 2026
Je doet het maar een paar keer in je leven (althans wij), een woning kopen! Wederom hebben wij Freek Hypotheek in Uden benadert om ons daarin te helpen, dat was een makkelijke keuze omdat wij om het jaar ook langs komen om de financiële meerjarenplanning te bekijken. Wij zijn goed geadviseerd in een lastige situatie. Het moment waarop het huis gaat passeren, en het moment waarop het opgeleverd wordt ligt nog ver voor ons, meer als een jaar. Daarnaast veranderde de hypotheekrente door de geopolitieke situatie en spelen er andere onzekerheden. Dan is het belangrijk dat alle kansen en riscio's goed besproken worden en er gekeken wordt naar mogelijkheden. Uiteindelijk heeft dat advies en inzicht ons geholpen om een keuze te maken waar wij ons goed bij voelen en dat risico's afdekt. Super fijn om zo geholpen te worden. Dat is ook precies de reden dat we al jarenlang gebruik maken van de dienstverlening van Freek Hypotheek in Uden.
star_full star_full star_full star_full star_full
RvdB
5 mei 2026