Robeco fondsen

Snel naar...




Waarom een onafhankelijke adviseur?

Wij willen u goed adviseren. Avéro Achmea werkt daarom met onafhankelijke adviseurs.




​Robeco fondsen

Fonds 18-12-18 17-12-18 14-12-18 13-12-18 12-12-18
ROBECO ALL STRATEGY EURO BONDS 91,9191,9391,9092,3092,18
ROBECO ASIA-PACIFIC 145,60148,19147,27148,91147,65
ROBECO EMERGING MKT 170,78173,54173,20173,91172,44
ROBECO HOLLANDS BEZIT 24,5524,8725,0125,1124,66
ROBECO GLOBAL STARS EQUITIES FUND 36,4237,0537,4737,5137,18
ROBECO BP US LARGE CAP EQUITIES 56,0457,1158,1958,3858,21
ROBECOSAM SUSTAINABLE EUROPEAN EQUITIES 51,6252,2052,4752,6051,91
ROLINCO NV 36,5237,2737,7237,9437,58
ROBECO GLOBAL TOTAL RETURN BOND FUND 55,3655,3355,3055,2555,25

 

Terug naar boven