Robeco fondsen

Snel naar...




Waarom een onafhankelijke adviseur?

Wij willen u goed adviseren. Avéro Achmea werkt daarom met onafhankelijke adviseurs.




​Robeco fondsen

Fonds 22-02-19 21-02-19 20-02-18 19-02-19 18-02-19
ROBECO ALL STRATEGY EURO BONDS 92,9293,0192,9992,9292,88
ROBECO ASIA-PACIFIC 155,90156,67156,40156,50156,97
ROBECO EMERGING MKT 189,75189,97188,84188,80188,66
ROBECO HOLLANDS BEZIT 27,7927,7527,4727,5027,45
ROBECO GLOBAL STARS EQUITIES FUND 39,7939,9839,91-40,08
ROBECO BP US LARGE CAP EQUITIES 60,7961,0761,03-60,84
ROBECOSAM SUSTAINABLE EUROPEAN EQUITIES 55,2655,3455,1155,2355,05
ROLINCO NV 40,5740,5540,59-40,74
ROBECO GLOBAL TOTAL RETURN BOND FUND 55,9656,0456,07-56,02

 

Terug naar boven