Contactpersonen Volmachten

Contactpersonen Volmachten

Alle volmachten informatie vindt u op www.volmachtbeheer.nl.
Neem contact op met onze Volmachten experts. Zij helpen u graag.

Contactpersonen Schade

Aansprakelijkheid en Varia:
Erik Timmer erik.timmer@achmea.nl 06 832 67 464
Marie-Jose Alves marie-jose.alves@achmea.nl 06 225 63 952
Wander Koopal wander.koopal@achmea.nl 06 820 46 036

Brand:
Karlien Wiggers karlien.wiggers@achmea.nl 06 206 69 124
Wander Koopal wander.koopal@achmea.nl 06 820 46 036
Erik Timmer erik.timmer@achmea.nl 06 832 67 464

Motorrijtuigen:
René Meijns automotive.volmacht.avero @achmea.nl 06 228 26 339
Floris Wapstra automotive.volmacht.avero @achmea.nl 06 830 32 056

Contactpersonen Schadebehandeling

Adama Keïta adama.keita@achmea.nl 06 130 87 309
Anja Dijke schade.volmachten.avero@achmea.nl 055 579 50 27
Claudia van Rijn schade.volmachten.avero@achmea.nl 055 579 50 27

Contactpersonen Inkomen

Kobus Oomen kobus.oomen@achmea.nl 06 209 55 760
René van Harrewijn rene.van.harrewijn@achmea.nl 06 511 42 304
Richard Peters richard.peters@achmea.nl 06 512 02 761

Contactpersonen Volmachtbeheer

Cor Blankestijn cor.blankestijn@achmea.nl 06 538 23 611
Jeroen Ferwerda jeroen.ferwerda@achmea.nl 06 104 82 370

Contactpersonen Accountmanagement Volmachten

Anno Klunder anno.klunder@achmea.nl 06 836 40 945
Frank Matheeuwsen frank.matheeuwsen@achmea.nl 06 224 91 466
Marjolein Groot marjolein.groot@achmea.nl 06 514 09 564
Rob Kersten rob.kersten@achmea.nl 06 230 48 518

Afdeling Volmacht Schade

Sophialaan 50 | 8911 AE Leeuwarden
Postbus 909 | 8901 BA Leeuwarden
Schade.volmachten.avero@achmea.nl

Afdeling Volmacht Inkomen

Spoorlaan 298 | 5017 JZ Tilburg
Postbus 909 | 8901 BA Leeuwarden
schade.volmachten.avero@achmea.nl
Postbus 90106 | 5000 LA Tilburg
avero.volmachten.inkomen@achmea.nl